Eco-Nor Manuellpresse
Prisgunstig og smart presse - Pressen passer perferkt til de som ønsker å komprimere små pappesker eller emballasjeplast.
Reduser avfallsvolumet dramatisk med Eco-Nor sine papp- og plastpresser. Maskinene gjør om store mengder emballasje til kompakte baller som er enkle å håndtere, lagre og levere til gjenvinning. Resultatet er lavere kostnader, bedre plassutnyttelse og en mer effektiv arbeidsdag.
Hvorfor velge Eco-Nor?
Ta kontakt i dag – vi hjelper deg å finne presseren som passer ditt behov.
Telefon: 46 74 64 64
E-post: post@eco-nor.no
Prisgunstig og smart presse - Pressen passer perferkt til de som ønsker å komprimere små pappesker eller emballasjeplast.
PAKKEPRIS - 1 MacFab 40 og 1 jekketraller 2500 kg
MacFabs minste emballasjepresse
Denne pressen er ideell for virksomheter med små mengder avfall og begrenset plass til installasjon. Komprimer pappesker og plastfolie til en ball på opptil 60 kg.
Denne pressen er ideell for virksomheter med små mengder avfall og begrenset plass til installasjon. Komprimer pappesker og plastfolie til en ball på opptil 60 kg.
60HD kan presse en rekke avfallsprodukter som plastflasker, drikkebokser, malingsspann, ståltromler, små pappesker og plastfilm.
Sannsynligvis Norges mest solgte emballasjepresse
Sannsynligvis Norges mest solgte emballasjepresse - Med automatiskpressyklus
Sannsynligvis Norges mest solgte emballasjepresse med automatisk pressyklus og ejektor. TOPPMODELLEN.
Sannsynligvis Norges mest solgte emballasjepresse - Galvanisert utgave for tøffere omgivelser
En multikammer-presse er en utmerket løsning for bedrifter som ønsker å presse mer enn én type materiale i samme maskin.
En multikammer-presse er en utmerket løsning for bedrifter som ønsker å presse mer enn én type materiale i samme maskin. Med automatisk pressyklus
I samarbeid med irske Moovmor er vi stolte av hva vi har fått til. EcoBaler BM100 er en maskin som er utviklet for imøtekomme behovet til brukere som ønsker en mindre maskin med større presskraft til en budsjettpris.
En av våre besteselgere. MACFAB 100 vertikal presse er et utmerket valg for bedrifter som ønsker å komprimere pappesker og plastemballasje.
En mellomstor vertikal presse som kan produsere baller på 150 kg av papp eller plastfolie. Et utmerket valg for bedrifter som supermarkeder eller detaljbutikker som genererer en middels mengde emballasjeavfall.
Sammen modell med MacFab 150, men med automatisk pressyklus.
MACFAB 200 Flerkammer Emballasjepresse – Sorter og press flere avfallstyper samtidig
MACFAB 200 Flerkammer Emballasjepresse – Sorter og press flere avfallstyper samtidig - Med automatisk pressyklus
MacFab 250 er en industriell 3 sylindret hydrauliskpresse som kan brukes til komprimering av blant annet papp, plast, landbruksplast, fat, m.m.
MacFab 300 er en industriell 3 sylindret hydrauliskpresse som kan brukes til komprimering av blant annet papp, plast, landbruksplast, fat, m.m.
En av våre mest populære maskiner. Lag baller på ca 300kg papp. Høyde 1998mm.
Effektiv komprimering for større avfallsmengder. Lager baller på opptil 450 kg
Effektiv komprimering for større avfallsmengder. Lager baller på opptil 450 kg. Med automatisk pressyklus
En kraftig forsterket utgave av MacFab 450.
En kraftig forsterket utgave av MacFab 450.
Vår største lavgbygde emballasjepresse med automatisk pressyklus og ballevekt på opptil 500 kg.
MacFab 550 kan produsere pappballer på opptil 550 kg.
MacFab 550 kan produsere pappballer på opptil 550 kg - med automatisk pressyklus
Denne ballepressen er spesielt egnet for materialer som er vanskelige å komprimere, som for eksempel bildekk.
Denne ballepressen er spesielt egnet for materialer som er vanskelige å komprimere, som for eksempel bildekk. Med automatisk pressyklus.
MMACFAB 650 – Den største vertikale ballepresseren i MACFAB-serien. Lager baller på opptil 650 kg.
MMACFAB 650 – Den største vertikale ballepresseren i MACFAB-serien. Lager baller på opptil 650 kg. Med automatisk pressyklus